• 1 August Monday
    • Mercimek Ç.
    • Etli Kuru Fasulye
    • Tavuk Şinitsel (Acı Ezmeli)
    • ETSİZ KURU FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Cevizli Baklava
  • 2 August Tuesday
    • sebze çorba (yaz)
    • Et Sote
    • Hasan Paşa Köfte (ETLİ)
    • ETSİZ BEZELYE YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Bulgur Pilavı
    • Ayran
  • 3 August Wednesday
    • Köylü Çorba
    • Etli Yaz Türlüsü
    • Fırında sebzeli tavuk
    • ETSİZ SANDAL SEFASI (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Biberli Erişte
    • Vişne Kompostosu
  • 4 August Thursday
    • Adana Çorba
    • Karnıyarık
    • tavuk but şiş (patates kızartma)
    • ETSİZ PATLICAN YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Şeh.Pirinç Pilavı
    • Cacık
  • 5 August Friday
    • Ezogelin Ç.
    • hindi etli orman kebabı
    • İzmir Köfte
    • ETSİZ KAĞIT KEBABI (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sebzeli Bulgur Pilavı
    • Kavun
  • 8 August Monday
    • Tarhana Ç.
    • Etli Nohut
    • tavuk döner (elma dilim patates)
    • ETSİZ NOHUT (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Ayran
  • 9 August Tuesday
    • Mahluta Çorba
    • Patlıcanlı İslim Köfte
    • köri soslu tavuk kavurma (püreli)
    • ETSİZ BEZELYE YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Soslu Spagetti
    • Karpuz
  • 10 August Wednesday
    • Domates Ç.
    • Etli Biber Dolma (Yoğurtlu)
    • Tavuk Baget Haşlama
    • ETSİZ BİBER DOLMA (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Peynirli Tepsi Böreği
    • Komposto
  • 11 August Thursday
    • Naneli Yoğurt Çorba
    • Patlıcan Musakka
    • Soslu Hindi Biftek (Patates Kızartma)
    • ETSİZ KURU FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Şeh.Pirinç Pilavı
    • Dondurma (Merkez yemekhanede)/Meşrubat (Dış birimlerde)
  • 12 August Friday
    • Mercimek Ç.
    • Taskebabı
    • Fırın Köfte
    • ETSİZ KABAK YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Soslu Karışık Kızartma
    • Yoğurt
  • 15 August Monday
    • Ezogelin Ç.
    • Tavuk Döner
    • Etli Bezelye
    • ETSİZ BEZELYE YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Ayran
  • 16 August Tuesday
    • Antep Çorba
    • Kıymalı Kabak Graten
    • Soya Soslu Tavuk Kavurma
    • ETSİZ KABAK YEMEĞİ (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Yogurtlu Semizotu
    • Aşure
  • 17 August Wednesday
    • çeşmi nigar çorba
    • Beykoz Kebabı
    • Kuru Köfte (ezme)
    • İMAM BAYILDI (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Bulgur Pilavı
    • Cacık
  • 18 August Thursday
    • Domates Ç.
    • Etli Kuru Fasulye
    • Tavuk But Haşlama
    • ETSİZ KURU FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Havuç Dilimi
  • 19 August Friday
    • Mercimek Ç.
    • Kağıt Kebabı
    • Kırkağaç Köfte
    • ETSİZ KAĞIT KEBABI (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Cevizli Erişte
    • Komposto
  • 22 August Monday
    • Yayla Çorba
    • Fırında Tavuk But (Garnitür)
    • Etli Taze Fasulye
    • ETSİZ TAZE FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Yoğurt
  • 23 August Tuesday
    • Hünkar Çorba
    • Tavuk Etli Çardak Kebabı
    • İzmir Köfte
    • ETSİZ KURU FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sebzeli Bulgur Pilavı
    • Şeftali
  • 24 August Wednesday
    • Mercimek Ç.
    • Soslu Biftek (Püreli)
    • Hindi Külbastı (Garnitür)
    • Etsiz Türlü
    • Fasulye Piyazı
    • İrmik Helvası
  • 25 August Thursday
    • Ezogelin Ç.
    • Mengen Musakka
    • Etli Nohut
    • ETSİZ NOHUT (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Şehriyeli Pilav
    • Cacık
  • 26 August Friday
    • Domates Ç.
    • Tavuk Kızartma(ezme)
    • Kadınbudu Köfte (Ezmeli)
    • ETSİZ SANDAL SEFASI (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Soslu Boncuk Makarna
    • Ayran
  • 29 August Monday
    • Mercimek Ç.
    • Etli Kuru Fasulye
    • tavuk döner (elma dilim patates)
    • ETSİZ KURU FASULYE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Sade Pirinç Pilavı
    • Şöbiyet
  • 31 August Wednesday
    • Ezogelin Ç.
    • Misket Köfte
    • Mantarlı Piliç Roti
    • ETSİZ MANTAR SOTE (MERKEZ YEMEKHANEDE)
    • Bulgur Pilavı
    • Cacık